| Volt | 230 Volt |
|---|---|
| Watt | 800 Watt |
| Diameter - Turbinhus (mm) | 144 mm |
| Originalnummer | 119733-18 |
| Spänning | AC |
| Typ av luftutblås | Utblåsrör |
| Totalhöjd (mm) | 196 mm |
| Höjd på turbinhus (mm) | 72 mm |
| Monteringshål | 3 |
| Antal steg | 2 |
| Typ av motor | Tangential By Pass |
| Kontaktanlutning | (-) |
| Med anslutningskablar | (-) |
| Diameter - Fläkthus (mm) | (-) |
| Höjd till monteringhål (mm) | (-) |
| Art.nr kolborste | (-) |
| Utblåsrör ID (mm) | (-) |
| Utblåsrör YD (mm) | (-) |
| Max varvtal | (-) |
| Insugsrör ID (mm) | (-) |
| Med kolborstar | (-) |