Comac Abila 2010 42B
Comac Abila 2010 42BT
Comac Abila 2010 45B
Comac Abila 2010 45BT
Comac Abila 2010 50B
Comac Abila 2010 50BT
Comac Abila 2010 52B
Comac Abila 2010 52BT
Comac Simpla 65 BT
Comac Tripla 24 B
Comac Tripla 24 BS
Comac Tripla 24 II B
Comac Tripla 26 B
Comac Tripla 26 II B
Fimap Maxima 50 B (2017)
Fimap Maxima 50 BS
Fimap Maxima 50 BS (2017)
Fimap Maxima 50 BT (2017)
Fimap Maxima 50 BT Plus (2017)
Fimap Maxima 50 BT Pro (2017)
Fimap Maxima 50 BTO (2017)
Fimap Maxima 50 BTO Plus (2017)
Fimap Maxima 50 BTO Pro (2017)
Fimap Maxima 50 BTS
Fimap Maxima 50 BTS (2017)
Fimap Maxima 50 BTS Plus (2017)
Fimap Maxima 50 BTS Pro (2017)
| Tillverkare | Ametek Lamb Electric |
|---|---|
| Typ av motor | Peripheral Q By Pass (ACUSTEK / SILENT) |
| Spänning | DC |
| Volt | 36 Volt |
| Watt | 550 Watt |
| Antal steg | 2 |
| Max varvtal | 18700 |
| Typ av luftutblås | Gälar |
| Totalhöjd (mm) | 200 mm |
| Höjd på turbinhus (mm) | 68.5 mm |
| Diameter - Turbinhus (mm) | 144 mm |
| Diameter - Fläkthus (mm) | 79 mm |
| Med kolborstar | 126 mm |
| Med anslutningskablar | Ja |
| Kontaktanlutning | Ingen kontakt |
| Höjd till monteringhål (mm) | (-) |
| Monteringshål | Inga monteringshål |
| Utblåsrör ID (mm) | (-) |
| Utblåsrör YD (mm) | (-) |
| Art.nr kolborste | 33490/33494 |
| Insugsrör ID (mm) | (-) |
| Originalnummer | 119439-29, 6110960120 |