Comac Omnia 26
Comac Omnia 32
Comac Omnia 42
Comac Tripla 75 (1998-2005)
Comac Tripla 75 (until 1998)
Comac Tripla 75 B (2006-2009)
Comac Tripla 75 BS
Comac Tripla 85
Comac Tripla 85 BS
| Tillverkare | Ametek Lamb Electric |
|---|---|
| Typ av motor | Tangential By Pass |
| Spänning | DC |
| Volt | 36 Volt |
| Watt | 550 Watt |
| Antal steg | 2 |
| Max varvtal | 18475 |
| Typ av luftutblås | Utblåsrör |
| Totalhöjd (mm) | 175.5 mm |
| Höjd på turbinhus (mm) | 68.5 mm |
| Diameter - Turbinhus (mm) | 144 mm |
| Diameter - Fläkthus (mm) | 79 mm |
| Med kolborstar | 120.4 mm |
| Utblåsrör YD (mm) | 48 mm |
| Utblåsrör ID (mm) | 43 mm |
| Med anslutningskablar | Ja |
| Kontaktanlutning | Ingen kontakt |
| Monteringshål | 3 |
| Höjd till monteringhål (mm) | 56.7 mm |
| Art.nr kolborste | 33423-19 |
| Insugsrör ID (mm) | (-) |
| Originalnummer | 116409-13, 6110960074 |