Cleanfix RA300 E
Columbus RA 43 K 40
Columbus RA 43 K 50
Columbus RA 43 KM 50
Floor Aspiro 150
Floor Aspiro 151
Floor Aspiro 730
Floor Rush 350
Hako Clean RA300 (Disc - 350mm)
Taski Swingo 450E
Taski Vacumat 22T
Wetrok Discomatic Samba
Wetrok Discomatic Samba XT
| Tillverkare | Ametek Lamb Electric |
|---|---|
| Typ av motor | Peripheral By Pass |
| Spänning | AC |
| Volt | 230 Volt |
| Watt | 1000 Watt |
| Antal steg | 2 |
| Max varvtal | 24400 |
| Typ av luftutblås | Gälar |
| Totalhöjd (mm) | 170 mm |
| Höjd på turbinhus (mm) | 68.5 mm |
| Diameter - Turbinhus (mm) | 144 mm |
| Diameter - Fläkthus (mm) | 79.1 mm |
| Med kolborstar | 120.4 mm |
| Med anslutningskablar | Ja |
| Kontaktanlutning | Ingen kontakt |
| Höjd till monteringhål (mm) | (-) |
| Monteringshål | Inga monteringshål |
| Utblåsrör ID (mm) | (-) |
| Utblåsrör YD (mm) | (-) |
| Art.nr kolborste | 33378 |
| Insugsrör ID (mm) | (-) |
| Originalnummer | 065100005.00, 116110-01, 116110-11, 6110960029, 6110960031, P870C (Hako) |