Tennant 5680 (700mm - Cylindric)
Tennant 5680 (700mm - Disc)
Tennant 5680 (800mm - Cylindric)
Tennant 5680 (800mm - Disc)
Tennant 5680 (900mm - Cylindric)
Tennant 5680 (900mm - Disc)
Tennant 5700 (700mm - Cylindric)
Tennant 5700 (700mm - Disc)
Tennant 5700 (800mm - Cylindric)
Tennant 5700 (800mm - Disc)
Tennant 5700 (900mm - Cylindric)
Tennant 5700 (900mm - Disc)
Tennant 7100 (700mm - Cylindric)
Tennant 7100 (700mm - Disc)
Tennant 7100 (800mm - Cylindric)
Tennant 7100 (800mm - Disc)
Tennant 7200 (700mm - Cylindric)
Tennant 7200 (700mm - Disc)
Tennant 7200 (900mm - Cylindric)
Tennant 7200 (900mm - Disc)
Tennant 7300 (1000mm - Cylindric)
Tennant 7300 (1000mm - Disc)
Tennant 7300 (1200mm - Cylindric)
Tennant 7300 (1200mm - Disc)
Tennant 7400
Tennant 8010 (1000mm)
Tennant 8010 (1200mm)
Tennant 8300 (1000mm - Cylindric)
Tennant 8300 (1000mm - Disc)
Tennant 8300 (1200mm - Cylindric)
Tennant 8300 (1200mm - Disc)
| Tillverkare | Domel |
|---|---|
| Typ av motor | Tangential By Pass |
| Spänning | DC |
| Volt | 36 Volt |
| Watt | 650 Watt |
| Antal steg | 3 |
| Typ av luftutblås | Utblåsrör |
| Totalhöjd (mm) | 199 mm |
| Höjd på turbinhus (mm) | 92.5 mm |
| Diameter - Turbinhus (mm) | 144 mm |
| Kontaktanlutning | (-) |
| Med anslutningskablar | (-) |
| Diameter - Fläkthus (mm) | (-) |
| Art.nr kolborste | (-) |
| Utblåsrör ID (mm) | (-) |
| Utblåsrör YD (mm) | (-) |
| Max varvtal | (-) |
| Monteringshål | (-) |
| Höjd till monteringhål (mm) | 86.5 mm |
| Insugsrör ID (mm) | (-) |
| Med kolborstar | (-) |
| Originalnummer | 1057634, 491.3.471-2 |